Aukščiausia kokybė
Nemokamas pristatymas nuo 39€
Greitas pristatymas

Prekių grąžinimas

Kaip galiu grąžinti prekę ir kiek tai kainuoja?

Norėdami grąžinti prekę, susisiekite su mumis ir mes jums atsiųsime el. laišką su tolimesnėmis instrukcijomis. Jeigu grąžinate prekę per nurodytą prekės grąžinimo laikotarpį, grąžinimo išlaidas turėsite apmokėti patys. Jeigu gavote ne tą prekę, prekę su defektais ar kilo kitų su grąžinimu susijusių problemų, grąžinimo išlaidas apmokėsime mes. Grąžinimo kaina 15.95 €. Grąžinimo kaina bus išskaičiuota iš grąžinamos pinigų sumos.

Ar galiu pakeisti prekę?

Tačiau prekę galite grąžinti ir užsisakyti kitą, norimą prekę. Tačiau galite grąžinti prekę per įprastą grąžinimo laikotarpį ir tada pakeisti norimos prekės užsakymą.

Ką daryti jeigu gavau nekokybišką ar ne tą prekę?

Jeigu gavote nekokybišką ar ne tą prekę, susisiekite su mumis ir mes suteiksime daugiau informacijos, kaip tokią prekę grąžinti ir pateikti skundą. Pildydadmi skundą, nepamirškite nurodyti užsakymo numerio, prekės numeriobei vartotojo vardo ir pavardės. Taip pat galite atsiųsti prekės nuotrauką, tai padės mums greičiau išspręsti kilusią problemą.

Kaip susigrąžinsiu pinigus?

Pinigai yra grąžinami per mūsų mokėjimo tiekėją „Klarna“. Jeigu už prekes atsiskaitėte kreditine kortele, pinigus grąžinsime į jūsų kreditinės kortelės sąskaitą.

Ar galiu atsisakyti prekės? Koks yra prekės grąžinimo laikotarpis?

Pagal įstatymus, prekę galite grąžinti per 14 dienų. „Hambedo AB “ siūlo 30 dienų grąžinimo terminą. Šiuo laikotarpiu turite teisę ir galimybę apžiūrėkite prekę prieš ją grąžindami. Norėdami gauti papildomos informacijos, prašome žiūrėti mūsų pirkimo sąlygas.

KUO GALIME PADĖTI?

Nerandi atsakymo į savo klausimą? Susisiek su mumis!

SUSISIEK
Aukščiausia kokybė popierius ir rėmeliai
Nemokamas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas nuo 39 €
Talentingi menininkai iš viso pasaulio
100% saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas su Klarna