• Aukščiausia kokybė
Item 1 of 3
Aukščiausia kokybė
Nemokamas pristatymas nuo 39€
Greitas pristatymas (3-5 dagar)

Pirkite 5 plakatai, mokėkite už 3*

* (Siūlome pigiausią). Pasiūlymas galioja iki. 21/4.

Kodėl turite privatumo politiką?

Tais laikais, kai skaitmeninė informacija yra tokia didelė daugelio žmonių gyvenimo dalis, svarbu rimtai atsižvelgti į asmeninį privatumą ir duomenų apsaugą. Dažnai paliekame informaciją, kurią gali pasiekti įvairios paslaugos interneto svetainėse, mobiliosiose programėlėse arba kitais būdais. Šiuo tikslu mums čia labai svarbu Hambedo, kad jausitės visiškai tikri, jog darome viską, ką galime, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją. Mums asmens duomenys nėra prekė – tai pasitikėjimo ženklas.

Šioje privatumo politikoje mes kuo aiškiau apibūdinsime, kaip elgiamės ir apdorosime jūsų duomenis. Dažnai vartosime oficialią kalbą, tačiau, kai tik įmanoma, stengsimės ją supaprastinti. Jei kažkas vis dar neaišku, praneškite mums iš karto, kad galėtume dirbti, kad mūsų svetainė būtų kuo skaidresnė.

Asmens duomenų valdytojas

"Hambedo" yra informacijos, surinktos apie jus, susijusios su šia veikla, duomenų valdytojas: pirkimas iš mūsų parduotuvės, užklausa mums ar kitos situacijos, kai susisiekiate su mumis.

Mūsų kontaktinė informacija

Adresas:
Hambedo AB
Olofsdalsvägen 10
302 41 Halmstad

Org: 559048-2633

Jei turite klausimų ar norite ką nors pataisyti, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba el. paštu info@hambedo.com

Apibrėžimai

Asmens duomenų valdytojas

Fizinis ar juridinis asmuo, valdžios institucija, institucija ar kitas subjektas, kuris vienas arba derindamas veiksmus su kitais nustato asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones.

Asmens duomenų asistentas

Fizinis ar juridinis asmuo, valdžios institucija, institucija ar kitas subjektas, kuris asmens duomenis tvarko Asmens duomenų valdytojo vardu.

Asmens duomenys

Nurodo visą informaciją, susijusią su šiuo metu gyvenančiu fiziniu asmeniu, kurio tapatybė yra nustatyta arba gali būti nustatyta. Fizinis asmuo, kurio tapatybė gali būti nustatyta, yra asmuo, kuris gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai identifikuojamas tokiomis priemonėmis kaip jų vardas, socialinio draudimo numeris, nuotrauka ir t. t.

Perdirbimo

Tai procedūra arba procedūrų derinys, kuriame naudojami asmens duomenys arba asmens duomenų rinkiniai. Šios procedūros, kurios gali būti automatizuotos arba negali būti automatizuotos, apima tokią veiklą kaip duomenų rinkimas, registravimas, organizacija, struktūrizavimas, saugojimas, apdorojimas ar modifikavimas, gamyba ir (arba) dauginimas, skaitymas, naudojimas, atskleidimas (perdavimo, platinimo ar kitomis priemonėmis), kūrimas, koregavimas arba sujungimas, apribojimas, ištrynimas ar sunaikinimas.

Neskelbtini asmens duomenys

Nurodo asmens duomenis, kurie gali sukelti sužalojimus arba ypatingą susirūpinimą duomenų subjektui, jei jie atskleidžiami. Tokios informacijos pavyzdžiai: specialios asmens duomenų kategorijos (kaip apibrėžta toliau), kredito kortelių numeriai ir kita finansinė informacija, socialinio draudimo numeris ir vietos informacija.

Konkrečios asmens duomenų kategorijos

Tai konkrečios ar nurodytos asmens duomenų formos, atskleidžiančios informaciją, pvz., rasinę ar etninę kilmę, politinius pažiūras, religinius ar filosofinius įsitikinimus ir narystę profesinėse sąjungose. Kiti šiai kategorijai priskiriami duomenys gali apimti (bet nebūtinai apsiriboja) genetinių ar biometrinių duomenų tvarkymą, siekiant unikaliai identifikuoti fizinį asmenį, taip pat sveikatos ar fizinius duomenis. Konkrečios asmens duomenų kategorijos taip pat gali apimti informaciją, susijusią su asmens seksualine istorija ar seksualine orientacija.

Jūsų informacija

Toliau pateiktoje lentelėje mes sudarėme sąrašą, kuriame yra asmens duomenys, kuriuos galime apdoroti. Mes taip pat apibūdiname, kodėl mes tvarkome, kad duomenys, kokia trukmė, ir priežastis, mes tai darome.

Šaltinis: Naujienlaiškis

Kas: Vardas ir el. paštas

Priežastis: Rinkodara

Teisinis pagrindas: sutikimas

Trukmė: Tol, kol jūs išreiškiate susidomėjimą

Šaltinis: Svetainė

Kas: vardas, pavardė, adresas, el. paštas, telefono numeris

Priežastis: Tvarkyti ir pristatyti užsakymus

Teisinis pagrindas: sutarties vykdymas

Trukmė: Tol, kol esate klientas arba ne daugiau kaip 3 metai

Šaltinis: Paštas

Kas: vardas, pavardė, adresas, el. paštas, telefono numeris

Priežastis: bendrauti su jumis prieš operaciją, jos metu ir po jos

Teisinis pagrindas: Įvykdyti pirkimo sutartį

Trukmė: Ne daugiau kaip 3 metai, tada automatinis ištrynimas

Šaltinis: Finansų sistemos

Kas: vardas, pavardė, adresas, el. paštas, telefono numeris

Priežastis: Užsakymai, SF išrašymas ir apskaita

Teisinis pagrindas: Švedijos buhalterijos aktas (Bokföringslagen)

Trukmė: Einamieji metai plius 7 metai

Šaltinis: Telefono sistema

Kas: Telefono numeris

Priežastis: bendrauti su jumis prieš operaciją, jos metu ir po jos

Teisinis pagrindas: sutarties vykdymas

Trukmė: Ne daugiau kaip 1 metai, tada automatinis ištrynimas

Šaltinis: Pirkimo modeliai

Kas: vardas, pavardė, adresas, el. paštas, telefono numeris, pirkiniai

Priežastis: Padėti rasti produktus, kurie jums tinka

Teisinis pagrindas: sutikimas

Trukmė: Tol, kol esate klientas arba ne daugiau kaip 3 metai

Kokie yra teisinio pagrindo priežasčių skirtumai?

Čia mes kuriame keletą skirtingų priežasčių, dėl kurių tvarkome jūsų asmens duomenis. Šiame skyriuje bus aiškiai išdėstyti skirtumai tarp mūsų teisinių tokio duomenų tvarkymo pagrindų.

Sutarties vykdymas

Pirkdami esame atsakingi už šių produktų pristatymą. Kad įvykdytume šią atsakomybę, iš jūsų reikalaujame tam tikros asmeninės informacijos; šią informaciją gali reikėti perduoti kitoms šalims, kad būtų užbaigtas pristatymas ir jūsų užsakymas.

Švedijos buhalterijos įstatymas (Bokföringslagen)

Siekdami išlaikyti apskaitos ir buhalterinės apskaitos tikslumą ir nuoseklumą, turime išsaugoti tam tikrą informaciją. Šią informaciją naudojame savo paskyroms patikrinti.

Kiti nei BDAR įstatymai

Kaip ir Švedijos buhalterijos įstatymas, yra ir kitų įstatymų, kurie gali reikalauti, kad mes išsaugotume arba perduotume asmens duomenis.

Sutikimo

Pirkdami ar kitą veiklą jūs sutinkate, kad galime jums siųsti naujienlaiškius ir kitą informaciją. Tokia informacija gali būti gaunama paprastu paštu arba įvairiais skaitmeniniais kanalais. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu. Lengviausias būdas tai padaryti yra išregistruoti save iš mūsų adresatų sąrašą. Kai jūs neužregistravote, mes ištrinsime visus duomenis, kurių mums nereikia dėl pirmiau nurodytų teisinių priežasčių.

Kas yra patikimos šalys, kuriomis leidžiame prieigą prie jūsų asmeninės informacijos?

Kartais galime perduoti jūsų asmeninę informaciją kitoms šalims. Tai gali būti padaryta dėl kelių priežasčių, iš kurių kelios yra išvardytos žemiau. Kartais gavėjai yra nepriklausomai atsakingi už asmens duomenis (kaip Asmens duomenų valdytojai); tai reiškia, kad jie yra nepriklausomai atsakingi už tai, kaip jie toliau tvarko visus asmens duomenis. Kitais atvejais jie veikia tik kaip Asmens duomenų asistentai; šiuo atveju jie yra saistomi specialių susitarimų dėl jūsų asmens duomenų apdorojimo pagal mūsų nuostatas ir sąlygas. Asmens duomenų asistentai (vadinami PDA) ir Asmens duomenų valdytojais (vadinamais PDC) padeda mums įgyvendinti savo sutartis jums, taip pat parduoti mūsų įmonę ir teikti įvairias paslaugas bei produktus. Papildomos asmeninės informacijos teiksime tik tada, kai to reikalauja įstatymai, jei anksčiau davėte savo sutikimą arba vykdote sutartinius įsipareigojimus (t. y. įvykdyti sutartinę sutartį, pvz., pirkimą), arba konkrečiais rinkodaros tikslais.

Šaltinis: teisinės institucijos (pvz., mokesčių inspekcija, Centrinis statistikos biuras ir t. t.)

Pagrindas: pagrindas, kad atitinkama organizacija turi teisinį įgaliojimą prašyti

Teisinis pagrindas: įstatymai, išskyrus BDAR

Atvertas PDC ir (arba) PDA: PDC

Šaltinis: Mokėjimo ir kredito tiekėjai (pvz., "Klarna")

Pagrindas: užtikrinti mokėjimo galimybes

Teisinis pagrindas: sutarties vykdymas

Atvertas PDC ir (arba) PDA: PDC

Kad galėtume jums pasiūlyti “Klarna” mokėjimo būdus, mes pereisime “Klarna” tam tikrus jūsų asmeninės informacijos aspektus, pvz., kontaktinius ir užsakymo duomenis, kad “Klarna” galėtų įvertinti, ar turite teisę į jų mokėjimo galimybes, ir pritaikyti jums mokėjimo galimybes. Bendra informacija apie “Klarna” galite rasti čia. Jūsų asmens duomenys tvarkomi laikantis galiojančių duomenų apsaugos teisės aktų ir klarnaso informacijos
privatumo patvirtinimo
.

Šaltinis: Pristatymo agentai (pvz., DHL arba PostNord)

Pagrindas: pristatyti užsakymą

Teisinis pagrindas: sutarties vykdymas

Atvertas PDC ir (arba) PDA: PDC

Šaltinis: Naujienlaiškis

Pagrindas: Rinkodara

Teisinis pagrindas: sutikimas

Atvertas PDC ir /arba PDA: PDA

Šaltinis: Žiniasklaidos agentūros ir reklamos agentūros.

Pagrindas: Rinkodara

Teisinis pagrindas: sutikimas

Atvertas PDC ir /arba PDA: PDA

Šaltinis: svetainė ir kiti IT teikėjai.

Pagrindas: tvarkyti ir pristatyti savo užsakymus

Teisinis pagrindas: sutarties vykdymas

Prieiga PDC ir /arba PDA: Tol, kol esate klientas arba ne daugiau kaip trejus metus

Šaltinis: Spausdinimas

Pagrindas: Rinkodara

Teisinis pagrindas: sutikimas

Atvertas PDC ir /arba PDA: PDA

Šaltinis: Įmonės pardavimas

pagrindas: siekiant užtikrinti teisingą ir tikslią

Teisinis pagrindas: įstatymai, išskyrus BDAR

Atvertas PDC ir /arba PDA: PDA

Duomenų registras

Hambedo sunkiai dirba, kad užtikrintų, jog visi duomenys, kuriuos renkame apie jus, yra teisingi. Jei manote, kad jūsų informacijoje yra klaidų, galite susisiekti su mumis bet kuriuo metu, kad ji būtų ištaisyta. Jei norite ataskaitos apie tai, kokią informaciją apie jus užregistravome, taip pat galite paprašyti registro išrašo, kuriame bus parodyta, kaip tvarkome jūsų duomenis.

Naikinimas

Jei norite, kad jūsų asmeninė informacija būtų ištrinta, turite teisę pateikti tokį prašymą. Tada ištrinsime visus jūsų asmens duomenis, kurių teisiškai nereikalaujama saugoti (remiantis įstatymais, kurie taikomi iki BDAR). Erasure yra galingas variantas, tačiau; tai gali apsunkinti mūsų būsimą komunikaciją, nes yra pavojus, kad informacija, reikalinga norint užmegzti ryšius, nebeegzistuoja arba mums nebus prieinama.

Kaip mes renkame informaciją apie jus?

Jūsų asmens duomenis pasiekiame keliais būdais. Labiausiai paplitęs būdas, kai lankotės mūsų svetainėje ir (arba) perkate. Tačiau kartais duomenys renkami kitais kanalais, pvz., naudojant mūsų veiklos analizės mūsų svetainėje įrankius.

Slapukai, nukreipimas ir t. t.

Norėdami prisijungti prie mūsų svetainės ir pirkti, turite priimti mūsų slapukus.

Slapukai yra nedidelis tekstinis failas, saugomas jūsų kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje ir kt., kai lankotės mūsų svetainėje. Jūsų visada bus klausiama, ar patvirtinate slapukus, kurie bus saugomi. Mes naudojame slapukus analizuoti interneto srautą mūsų svetainėje. Šiuos slapukus galite bet kada ištrinti, taip pat galite nustatyti, kad jūsų interneto naršyklė automatiškai atsisakytų visų slapukų.

Mes naudojame slapukus, kad pažintume žmones, kurie lankėsi mūsų svetainėje bet kuriuo metu. Mes naudojame juos individualizuoti mūsų pasiūlymus jums po to, kas susiję jūs paspaudėte ant. Tokiu atveju mes taip pat galime pateikti informaciją ir pasiūlymus jums kitose svetainėse.

Mes naudojame tiek savo slapukus, tiek slapukus iš trečiųjų šalių.

Saugumo

Mes siekiame užtikrinti visapusišką saugumą visose mūsų techninėse ir organizacinėse sistemose. Mes užtikriname, kad tik įgalioti darbuotojai ir partneriai, turintys atitinkamą jurisdikciją, turėtų galimybę susipažinti su jūsų informacija. Kai tik įmanoma, užšifruojame jūsų informaciją.

Trečiosios šalys

Hambedo iš esmės neturi jokio kontakto su vadinamosiomis trečiosiomis šalimis (t. y. esnepriklausančiomis šalimis ir (arba) EEE nepriklausančiomis šalimis). Jei dėl kokių nors priežasčių turime perduoti asmens duomenis trečiosioms šalims, Hambedo imsis visų būtinų priemonių ir laikysis visų būtinų įstatymų, kad užtikrintume, jog jūsų asmens duomenys išliktų saugūs.

    Item 1 of 0
    Aukščiausia kokybė popierius ir rėmeliai
    Nemokamas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas nuo 39 €
    Talentingi menininkai iš viso pasaulio
    100% saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas su Klarna