• Plakatai - EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3

Pirkite 2 plakatai, mokėkite už 1*

* (Siūlome pigiausią). Pasiūlymas galioja iki. 16/6 

Pirkimo taisyklės

1. Pirkimai

Pateikiant užsakymą, sutartis dėl šio pirkimo sudaroma tik tada, kai "Hambedo" patvirtina užsakymą su užsakymo patvirtinimu el. paštu. Užsakymo patvirtinimą automatiškai generuoja "Hambedo" duomenų bazė be rankinio peržiūros. Įvykus tokiai klaidai kaip (bet tuo neapsiribojant) kaina, pristatymo laikas ir t. t., mes
pasilieka teisę tai ištaisyti po fakto.

Jūs turite būti bent 18 metų amžiaus pateikti patvirtintą užsakymą mūsų svetainėje.

Hambedo pasilieka teisę ištaisyti spausdinimo klaidas. Visa vaizdo informacija turi būti laikoma pavyzdine iliustracija; produktai nėra garantuojama, kad turi tą pačią tikslią išvaizdą ir būklę, kaip pavyzdys vaizdas.

2. Kaina

Į visas kainas įskaičiuotas 25 proc. PVM. Kai pavedimas patvirtinamas, kainos gali būti keičiamos tik tokiomis aplinkybėmis, kuriomis hambedo negali kontroliuoti, pvz., (bet tuo neapsiribojant) reikšmingais žaliavų kainų, valiutos keitimo ar PVM pokyčių pokyčiais.

3. Pristatymas – pristatymo laikas

Pristatymas nemokamas užsakymams, didesniems nei 39 EUR. Kitiems užsakymams pristatymas yra 6.95 EUR.

Pristatymai siunčiami DHL arba paštu. Pristatymo laikas paprastai yra 2–5 darbo dienos.

Transporto rizika:
Mes prisiimame atsakomybę už riziką, kylančią vežimui transportavimo metu, t. y. riziką, kad prekės bus sugadintos arba prarastos jas vežant iš mūsų sandėlio į pristatymo vietą. Jūs prisiimate riziką, susijusią su bet kokiomis grąžinimo siuntomis mums.

Neišspręsti oderiai:
Jei neprašote savo paketo, pasiliekame teisę imti iki 200 SEK mokestį už mūsų siuntimo ir pristatymo išlaidas.

4. Mokėjimo parinktys

"Hambedo" praneša apie visas kainas, įskaitant PVM. Taikomi siuntimo mokesčiai. Pateikiant užsakymą jokie kiti mokesčiai ar rinkliavos nebus pridedami.

Visi mokėjimai ir grąžinimai atliekami per mūsų mokėjimo paslaugų teikėją " Klarna".

Pinigai bus grąžinami per 14 darbo dienų nuo jūsų grąžinimo prašymo gavimo ir patvirtinimo.

Apie visus melagingus ar apgaulingus užsakymus bus pranešta policijai; mes suteiksime visą esminę informaciją, pavyzdžiui, IP numerius ir kitus susijusius duomenis.

Bendradarbiaudami su "Klarna Bank AB" (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stokholmas, Švedija, siūlome jums šiuos mokėjimo būdus. Mokėjimas turi būti atliktas "Klarna".

 • Mokėjimas [14] dienomis: mokėjimo laikotarpis yra 14 dienų nuo prekių arba bilietų išsiuntimo / paslaugos prieinamumo datos. Visas sąlygas rinkoms, kuriose šį mokėjimo būdą galima rasti čia:  Jungtinė Karalystė Vokietija Švedija Norvegija Danija Suomija Austrija Šveicarija ir Nyderlanduose.

 • Finansavimas: Su "Klarna" finansavimo paslauga galite sumokėti pirkinį lanksčiomis arba fiksuotomis mėnesinėmis įmokomis pagal kasoje nurodytas sąlygas. Dalinis mokėjimas turi būti atliktas kiekvieno mėnesio pabaigoje po to, kai "Klarna" pateikia atskirą mėnesinę sąskaitą faktūrą. Daugiau informacijos apie "Slice" – tai sąlygos, įskaitant terminus ir sąlygas bei standartinę Europos vartojimo kredito informaciją, kurią galite rasti rinkose, kuriose galima įsigyti šį mokėjimo būdą:  Austrija Jungtinė Karalystė Vokietija Švedija Norvegija Danija ir Suomijoje.

 • Tiesioginis banko pervedimas: Galima Vokietijoje, Austrijoje, Belgijoje, Italijoje, Ispanijoje, Lenkijoje ir Nyderlanduose. Jūsų sąskaita bus nurašyta iš karto po užsakymo pateikimo.
 • Tiesioginis debetas: Jūsų sąskaita bus nurašyta po prekių ar bilietų išsiuntimo / paslaugos prieinamumo datos arba prenumeratos atveju pagal pateiktus terminus. Jums bus pranešta apie datą (-as) elektroniniu paštu.
 • Mokėjimai kortelėmis: galima Švedijoje, Vokietijoje ir Austrijoje. Suma bus rezervuota jūsų kortelėje ir bus nurašyta po prekių ar bilietų išsiuntimo / paslaugos prieinamumo data. Prenumeratos atveju suma bus nurašyta pagal praneštus terminus.

  Mokėjimo būdai Mokėti [14] dienomis, "Slice It" ir tiesioginis debetas galimi tik teigiamo kredito įvertinimo atveju. Šiuo tikslu užsakymo proceso ir jūsų pirkinio tvarkymo metu jūsų duomenis adresui ir kredito patikrinimui perduodame "Klarna". Mes galime jums pasiūlyti tik tuos mokėjimo būdus, kurie yra pagrįsti kredito čekio rezultatais.

  Bendrą informaciją apie "Klarna" ir naudotojo sąlygas pagal šalis galima rasti klarna.com. Jūsų asmens duomenys tvarkomi laikantis galiojančių duomenų apsaugos įstatymų ir klarnas privatumo patvirtinime nurodytos informacijos.

5. Teisė atsisakyti sutarties ir atviras pirkimas 30 dienų

Pirkdami prekes iš AB "Hambedo", klientai turi teisę pasinaudoti savo teise atsisakyti sutarties (teisė grąžinti prekę arba atšaukti pirkimo sutartį) pagal visus atitinkamus teisės aktus, pavyzdžiui, (2005:59) Švedijos nuotolinės prekybos sutarčių įstatymą (Distansavtalslagen)arba kitus taikomus įstatymus. Tai reiškia, kad turite teisę atšaukti pirkimą siųsdami žinutę "Hambedo AB" patvirtintais kanalais per 14 dienų nuo tos dienos, kai gavote prekę (šis 14 dienų laikotarpis yra terminas pasinaudoti savo teise atsisakyti sutarties).

Be to, "Hambedo AB" siūlo atvirą 30 dienų pirkimo laikotarpį.

Jei norite pasinaudoti savo teise atsisakyti sutarties, susisiekite su "Hambedo AB". Lengviausias būdas susisiekti su "Hambedo AB" yra "Jūsų paskyros" puslapyje "Hambedo AB" svetainėje. Šiame puslapyje galite sukurti atvejį ir gauti grąžinimo numerį. Grąžinimo numerio tikslas – palengvinti identifikavimą ir
administravimo administravimo. Taip pat galite pranešti "Hambedo AB" apie savo ketinimą atsisakyti pirkimo užpildydami taikomą iš Švedijos vartotojų agentūros (Konsumentverket)pateiktą informaciją. Tada ši forma turėtų būti išsiųsta "Hambedo AB". Formą galima rasti čia:
http://publikationer.konsumentverket.se/sv/publikationer/lagarregler/lagar/2angerblankett.html.
Šią formą siųskite "Hambedo AB" adresu, nurodytu toliau esančiame antraštėje "Susisiekite su mumis".

Pasinaudojant teise atsisakyti sutarties, visos prekės turi būti grąžintos AB "Hambedo" per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte "Hambedo AB" apie savo ketinimą pasinaudoti šia teise.

Suma, kurią sumokėjote už prekes, įskaitant pradines siuntimo išlaidas, bus grąžinta per 14 dienų nuo tos dienos, kai "Hambedo AB" gavo pranešimą apie jūsų ketinimą pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, su sąlyga, kad "Hambedo AB" gavo nurodytą produktą per tą laikotarpį arba kad buvo pateikta tam tikrų įrodymų, kad prekės buvo tinkamai išsiųstos. Grąžintos sumos gali būti išduotos kitu būdu nei iš pradžių taikytas mokėjimo būdas.

Jūs turite teisę tikrinti prekes tiek, kiek tai būtina minėtų prekių savybėms ar funkcionalumui nustatyti. Tačiau jums gali tekti kompensuoti "Hambedo AB" už bet kokį prekių nusidėvėjimą, kurį sukelia toks patikrinimas. Tokia kompensacija gali būti reikalinga, jei produktas buvo
naudojamas ar tvarkomas didesniu mastu, nei buvo būtina jo savybėms ar funkcionalumui nustatyti. Ši kompensacija gali būti bendra prekės pardavimo kaina.

6. Skundai

Pagal Švedijos vartotojų pardavimų įstatymą (Konsumentköplagen),jūs, kaip klientas, turite teisę pateikti skundą trejus (3) metus po to, kai gavote prekes. "Hambedo AB" laikosi Švedijos vartotojų pardavimų įstatymo ir, be to, siūlo mūsų klientams vienerių metų garantiją.

Hambedo tikrina kiekvieną siuntą prieš jį išsiųsdamas. Jei prekė vis dar yra sugadinta arba buvo neteisingai išsiųsta, kai ji atvežama, mes įsipareigojame nemokamai ištaisyti klaidą.

Mes pakeisime produktus, kurie, kaip nustatyta, buvo neteisingai išsiųsti ar sugadinti.

Jei grįžtų tinkamas grąžinimas, AB "Hambedo" apmokės grąžinimo siuntimo išlaidas. Tačiau jei užsakėte daugiau prekių nei ta, kurią grąžinote, "Hambedo" neatsako už visos siuntimo kainos grąžinimą.

Kilus ginčui, vadovaujamės Švedijos nacionalinės vartotojų ginčų tarybos(Allmänna reklamationsnämnden)rekomendacijomis.

7. Asmeninė informacija

"Hambedo AB" tvarkys asmens duomenis pagal visus taikomus duomenų apsaugos teisės aktus ir mūsų privatumo politiką, atsižvelgiant į kliento užsakymą ar apsilankymą svetainėje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką / asmeninės informacijos politiką, spauskite čia.

8. Garantija

"Hambedo AB" parduoda visus produktus su vienerių metų garantija. Gaminio garantija taikoma gedimams, kurie atsiranda garantiniu laikotarpiu. Jūsų sąskaitos faktūros / garantijos sertifikatas paprastumo sumetimais yra tas pats dokumentas. Šis dokumentas bus įtrauktas į siuntą kaip jūsų užsakymo dalis. Prašome laikyti šį dokumentą kaip
ji reikalinga norint pasinaudoti jūsų garantija arba pateikti skundą.

9. Vėlavimai dėl pristatymo

Jei vėluojama pristatyti užsakymą, mes jus informuosime el. paštu. Klientai turi teisę atšaukti pirkimus pristatymo vėlavimo atveju. Mes padarysime viską, ką galime, kad įvykdytume jūsų užsakymą. Tačiau gali būti aplinkybių, dėl kurių neįmanoma įvykdyti užsakymo, pvz., kai mūsų tiekėjai negali įvykdyti savo įsipareigojimų mums. Tokiais atvejais pasiliekame teisę atleisti nuo visos kompensacijos klientui dėl vėlavimo pristatyti.

10. Atleisti sutarties pažeidimai (force majeure)

Sutarties pažeidimas yra panaikinamas, jei gubinį įsipareigojimą ar joje nurodytą veiklą trukdo aplinkybės, kurių negali kontroliuoti laikinai veikianti šalis. Šie pažeidimai susiję su veikla, į kurią šalis negalėjo pagrįstai atsižvelgti apskritai arba sutarties sudarymo metu; jis taip pat susijęs su aplinkybėmis, kurių pasekmių nebuvo galima pagrįstai išvengti ar įveikti. To pavyzdžiai yra (bet tuo neapsiribojama): karo veiksmai, gaivalinės nelaimės, darbo streikai, eismo įvykiai, nepalankios oro sąlygos ir gaisras.

Jei kliūtis yra tik laikina, sutarties pažeidimas gali būti panaikinamas tol, kol yra pagrįstas, atsižvelgiant į kliūties poveikį šalies gebėjimui vykdyti savo sutartinius susitarimus.

AB "Hambedo" neatsako už papildomas išlaidas dėl vėlavimo pristatyti produktus.

11. Adresas ir sutarties sąlygos

Hambedo AB
Olofsdalsvägen 10
302 41 Halmstadas
Organizacijos Nr.: 559048-2633
PVM mokėtojo kodą: SE559048263301

E-post: info@hambedo.com

  Item 1 of 0
  Plakatai - EU Ecolabel, FSC® Produced in Sweden
  Nemokamas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas nuo 39 €
  Talentingi menininkai iš viso pasaulio
  100% saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas su Klarna